Marmara Diş Protez - Hakkımızda+90 ( 212 ) 644 46 41

Hakkımızda


Misyon ve Vizyon

Hekim ve hasta memnuniyeti esas alınarak yüksek hizmet anlayışı ile alanında öncü bir sağlık kuruluşu olmak bu nedenle laboratuvar hizmetlerimizi modern, alanında uzman ekibimizle etik değerlerinden ödün vermeden gerçekleştirmek.

Firma Yetkilileri

 

Şeyda ERDEM

Email: seydaerdem@marmaradisprotez.com

31.03.1976 tarihinde Zonguldak'ta doğdu. Ortaöğretim ve lise eğitimimi Devrek'te tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Diş Protez Sağlık Meslek Yüksekokulu'nda 1995'te mezun oldu.Mesleğine ara vermeden, kendini ispatlamış, sektörde sözü geçen, teorik bilgilerini kendi bilgileri ile pekiştirmeye fırsat veren farklı diş laboratuvarlarında çalıştıktan sonra kurmuş olduğu Marmara Diş Protez Laboratuvarında hekimlerimizin memnuniyeti için hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Olgun KURUCU

Email: olgunkurucu@marmaradisprotez.com

1985 tarihinde İstanbulda doğdu. Meslekle 1998 yılında Ordu Atatürk Sağlık Meslek Lisesinde tanıştı. 2002 yılında Diş Protez Teknisyeni olarak mezun olduktan sonra 2005 yılında İstanbul Üniversitesi M.Y.O. Diş Protez Teknikeri olup öğrenimini tamamladı. Mesleğinin her alanındaki bilgi ve deneyimle kurmuş olduğu laboratuvarında diş hekimlerine hizmet vermeye devam etmektedir.